• Bütün Sorularınız için : +90 352 332 0645
   Sosyal ağlarda Nil

Duyurular

devir transfer ünitesi

MNG Kargo Anlaşma Bilgileri

Mng Kargo anlaşma bilgilerimizde değişiklik olmuştur.Lütfen yeni anlaşma kodu ile gönderim yapınız. Kod : 224067491

ECU ONARIM HİZMETİ

Ecu Onarım Hizmeti Tanıtım Video'su Yayında

omls filtre

OMLS FILTRE STOKLARDA

Omls Filtre Çeşitleri stoklarımızda. Lütfen Fiyat ve çeşitler için bizimle irtibata geçin.

Nil Elektronik

Nil Elektronik Tanıtım video'su Yayında

devir transfer ünitesi

Nil Rpm Transfer Ünitesi

Ateşleme bobini yanmasına , beklemediğiniz zamanlarda stop etme sorunlarına , rolantide sarsıntılara SON

ecu tamiri

Hizmet ağımız 25 Marka ve 51 Model ile genişlemeye devam ediyor. Ecu(beyin) gruplarını incelemek için lütfen buraya tıklayın

Ecu(beyin) Hasar tespit ücretleri...

01 Ocak 2015 itibari ile Ecu(beyin) hasar tespit ücretleri güncellenmiştir. Bu ücret sadece sorun görülmeyen ve onarımı için onaylanmayan Ecu(beyin)'ler için geçerlidir.

2012 Senexpo Gas Turkey Fuarı

2012 Uluslar arası Gas Turkey Fuarı her geçen gün yeniliği arttırmak adına AR-GE proje uzmanlarımız tarafından üretilmiş olan üstün teknolojiye sahip ürünlerimiz sayesinde fuarı başarılı bir şekilde tamamladık.

2011 Senexpo Gas Turkey Fuarı

2011 Uluslar arası Gas Turkey fuarı firmamız ve ziyaretçilerimiz adına oldukça faydalı geçti. Firmamızın AR-GE ve üretim teknolojilerinin hızla yükselişe geçmesi sonucunda üretimini başlattığımız Türkiye'de ve dünyada tek olan Nil RPM Transfer ünitesinin tanıtımı yurt içi ve yurt dışı ziyaretçilerimiz tarafından yoğun ilgi gördü. Her zaman ki gibi başarılı bir fuardı. Nil RPM Transfer Ünitesini incelemek için lütfen buraya tıklayın.

nil fuar 2010

2011 Senexpo Gas Turkey Fuar

Satışını Fuarın birinci günü başlatacağımız yeni ürünümüzle hepinizi standımıza bekliyoruz.

Yeni Hizmet Binamız

Her gün hızla büyüyen Nil Elektronik, sizlere daha kaliteli ve daha hızlı hizmet sunabilmek için yeni hizmet binasına taşındı. İmalathane,showroom ve AR-GE Laboratuvarından oluşan 3 Katlı hizmet binamıza ziyaretlerinizi bekliyoruz.

usb ayar kablosu

LPG USB INTERFACE

%100 Müşteri memnuniyeti ve talebi üzerine LPG USB Interface ürünümüzde ürün çeşitini arttırarak 25 markaya hitab etmeye başladık.

usb lpg ayar kablosu

Başarıyla geçen bir yıl

Türkiyenin en başarılı ve tek LPG USB INTERFACE ürünü satışta.

2010 Senexpo Lpg/Cng Fuar

2010 Uluslar arası Gas Turkey furarımız çok başarılı geçti.

AR-GE çalışmlarımız neticesinde Türkiye ve dünya genelinde, sektör içerisinde eksik gördüğümüz ve üretimini gerçekleştirdiğimiz Nil Injector Tester & Nil Injector Cleaner makinelerimiz gerek yurt dışı gerek yurt içi ziyaretçilerimiz tarafından büyük ilgi görmesi sebebiyle oldukça başarılı geçti.

Enjektör Test Ve Temizleme makineleri Satışta

Türkiyede ilk ve tek üretimi yapılmış üstün teknolojiye sahip Nil Injector Tester & Nil Injector Cleaner tüm marka ve modellerde kullanılan sıralı sistem LPG enjektörlerinin temizlenmesi ve testi için kullanılan makinelerimiz satışa sunuldu.